Giants of Life: Najbardziej energetyczna impreza tej jesieni!

Wyjątkowy kongres motywacyjny Giants of Life odbędzie się w dniach 24 – 25 października 2015 w Warszawie.

Giants of life to:

  • Kongres tematyczny w formule 6 kroków, gdzie każde z wystąpień łączy się ze sobą tworząc spójną całość.Tutaj nie znajdziesz przypadkowych wystąpień.
  • Możliwość spotkania światowej sławy autorytetów w dziedzinie biznesu i rozwoju
  • Po raz pierwszy na naszym wydarzeniu specjalne sesje networkingowe, które będą okazją do poznania wielu fascynujących ludzi
  • Doskonała okazja do nauki od praktyków, którzy przeżyli to o czym mówią
  • Najważniejsza impreza biznesowa tej jesieni, powinieneś tam być!

Pozwól, że zadam Ci jedno, bardzo ważne pytanie – Dokąd zmierza Twoje życie oraz biznes?

Twoje osiągnięcia to nie efekt szczęścia czy jednorazowego zrywu. Tak mówią tylko Ci, którzy nic nie zrobili z własnym życiem. To wynik dążenia i wytrwałości. Każdego dnia, krok po kroku. Czy deszcz, czy ból, czy inne przeciwności – cały czas naprzód! To często brak efektu przez lata do momentu, gdy przyjdzie ten jeden dzień, który zmieni wszystko.

Ta chwila, w której padniesz na kolana ze zmęczenia, zalejesz się łzami szczęścia i wyszeptasz z radością – dziękuję. I wtedy zrozumiesz, że nie sam cel był najpiękniejszy, ale cała droga. Osiągniesz to dokładnie w momencie, gdy staniesz się GIGANTEM w realnym życiu.

Nelson Mandela miał rację mówiąc:

“Najbardziej boimy się nie tego, że jesteśmy zbyt słabi. Najbardziej boimy się tego, że jesteśmy potężni ponad miarę. Przeraża nas nasze światło, nie ciemność. Zadajemy sobie pytanie: “Kim jestem, żebym był tak wspaniały, cudowny, utalentowany i fantastyczny?”. Właśnie, kim jesteś, żeby nie być taki? Twoje udawanie małego nie służy światu. Nie przekazujesz swojego światła, gdy kurczysz się, żeby inni ludzie nie czuli się przy tobie niepewnie. Gdy pozwalamy, żeby nasze światło błyszczało, nieświadomie dajemy innym ludziom przyzwolenie, by robili to samo. Gdy wyzwalamy się z własnego lęku, nasza obecność automatycznie wyzwala innych.

To co czytasz i widzisz jest zapowiedzią najbardziej energetycznej imprezy tej jesieni – światowej klasy wydarzenia, które odbędzie się w Warszawie
24 i 25 października.

Panie i Panowie, zapraszamy na Giants of Life. 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: www.giantsoflife.pl

Więcej:motywacja