Lato pełne inspiracji w Akademii Kobiet Sukcesu

Szukasz ciekawych form rozwoju osobistego? Chcesz z większą skutecznością wdrażać zmiany w życiu? Potrzebujesz więcej równowagi między życiem a pracą?

Akademia Kobiet Sukcesu wraz z Charlie Food&Friends zapraszają na cykl 10 seminariów pełnych inspiracji i praktycznych ćwiczeń pod hasłem: Inspiratorium Życia Pełnią. Cały cykl tworzy razem jedną całość, ale seminaria są od siebie niezależne – stąd jest też możliwość uczestniczenia tylko w wybranych. Inspiratorium jest otwarte zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Program Inspiratorium Życia Pełnią:

Seminarium otwarcia: Sobota, 6.07.  Czym jest życie pełnią, jak je osiągnąć w 10 milowych krokach i dlaczego warto

 • Sobota, 6.07. Odkryj bogactwo swoich zasobów – swoje talenty i mocne strony, własną wyjątkowość
 • Niedziela, 7.07.: Żyj z pasją i z sensem – znajdź to, co ci daje radość i dziel się tym ze światem
 • Wtorek, 9.07.: Uświadom sobie swoje potrzeby i zaszczep zdrowy egoizm
 • Czwartek, 11.07.: Nazwij swoje wartości, właściwie określ swój cel
 • Sobota, 13.07.: Strefa komfortu – jak z niej wyjść i odkryć nieograniczone możliwości
 • Niedziela, 14.07.: Efektywna zmiana, czyli nauka jazdy na słoniu
 • Wtorek, 16.07.: Odwaga – instrukcja obsługi własnych lęków, krytyka wewnętrznego oraz smoczych myśli
 • Czwartek, 18.07.:  Motywacja i energia życiowa – skąd je czerpać
 • Sobota, 20.07.: Zarządzanie sobą w czasie
 • Niedziela, 21.07. Work-Life Balance i sztuka  życia pełnią

Więcej szczegółów w zakładce PROGRAM SEMINARIÓW

Dlaczego warto wziąć udział w Inspiratorium?

 • Bo udział w seminariach sprawi, że zaczniesz inaczej patrzeć na otaczającą Cię rzeczywistość i mocniej cieszyć się życiem – nauczysz się dostrzegać swoje najbardziej unikalne talenty, uświadomisz sobie, co tak naprawdę jest Twoją pasją oraz jakiej zmiany potrzebujesz, by odczuwać wyższą satysfakcję z życia. Wzmocnisz swoją odwagę, umiejętność wychodzenia ze strefy komfortu oraz motywację i skuteczność działania, a także zdobędziesz wiedzę, jak w optymalny sposób zapewnić sobie work-life balance.
 • Ponieważ otrzymasz mnóstwo praktycznych narzędzi pozwalających na wdrożenie zdobytej wiedzy w praktyce – seminaria będą pełne ciekawych ćwiczeń i inspirującej interakcji między uczestnikami. Uczestnicząc w cyklu seminariów i wprowadzając krok po kroku małe zmiany – na koniec zauważysz w swoim życiu zupełnie nową jakość!
 • Bo to wyjątkowo twórczy i wartościowy sposób na spędzenie lata w mieście – to idealna okazja, by oderwać się od codzienności i zadbać o swój rozwój – osobisty i zawodowy. Skutkiem ubocznym może być też poznanie wielu bardzo ciekawych ludzi i możliwość networkingu

Seminaria poprowadzi Małgorzata Smoczyńska – założycielka Akademii Kobiet Sukcesu, autorka wielu warsztatów rozwoju osobistego i trenerka z ponad 4-letnim doświadczeniem. Więcej o autorce i prowadzącej w zakładce IDEA INSPIRATORIUM

Wszystkie spotkania odbędą się w w Restauracji Charlie Food&Friends – w tygodniu – w godzinach 18-21.45, a w weekendy – w godzinach 14.30-17.30. Więcej w zakładce MIEJSCE: Charlie Food&Friends

W czerwcu trwa wyjątkowa Promocja Dla Przyjaciół 

Twoi Przyjaciele też interesują się rozwojem osobistym? Lub wiesz, że potrzebują inspiracji i odwagi do dokonania ważnych zmian? 

Zachęć ich, by razem z Tobą wzięli udział w wyjątkowych seminariach Inspiratorium Życia Pełnią – w  Promocji dla Przyjaciół kupując karnet razem z drugą osobą, płacisz 50 % taniej (łącznie płacicie 1,5 wartości danego karnetu, czyli np 90 zł dla 2 osób w przypadku karnetu na jedno seminarium), a zapisując się na seminaria razem z dwójką Przyjaciół – bierzesz udział za free lub wszyscy płacicie taniej (łącznie płacicie za dwa karnety zamiast trzech). 

Przekonaj się, że Ty także możesz żyć pełnią i dołącz do osób, które świadomie i konsekwentnie podążają drogą do sukcesu opartego na równowadze i wartościach! Zapisz się już teraz – liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły na www.kobietyisukces.pl

Magazyn Coaching objął wydarzenie patronatem medialnym.