No Name Luxury Hotel & Spa

No Name to miejsce wyjątkowe, inne niż wszystkie. To niezwykłe połączenie czterogwiazdkowego, luksusowego hotelu i SPA. Pobyt w No Name Luxury Hotel & SPA przede wszystkim uwalnia ciało od napięć i stresu, przez co wyglądamy i czujemy się pięknie!

Każdy z nas lubi czuć potraktowany w indywidualny sposób, zwłaszcza w miejscu, które kojarzy nam się z ukojeniem i relaksem SPA. No Name Luxury Hotel & SPA prezentuje holistyczne podejście do każdego z przybyłych gości od momentu wejścia do strefy SPA. Takie podejście bierze pod uwagę nasze samopoczucie, emocje, aktualny stan zdrowia, a nie tylko sam wygląd zewnętrzny. RVB Holistic Beauty wpisuje się w konwencję miejsca, gdzie piękno rodzi się z harmonii ciała, umysłu i duszy.

W tym wyjątkowym miejscu profesjonalny personel dobiera odpowiedni program lub zabieg do potrzeb gości. Spa organizuje specjalne pobyty, które rozpoczynają się badaniem krwi i moczu, następnie dobraniem diety i ćwiczeń, potem zastosowaniem odpowiednich Rytuałów RVB. W połączeniu z umiejętnościami terapeutów, wysoką jakością produktów i muzykoterapii w tle poprawiają nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i pomagają nam odzyskać równowagę w całym organizmie.

 

 

Rytuały w Spa oparte są na medycynie tybetańskiej, która bazuje na pięciu elementach występujących w przyrodzie i w nas: ogniu, wodzie, ziemi, powietrzu i eterze. Wszystkie pięć żywiołów w normalnych warunkach są ze sobą w równowadze. Kiedy jeden z nich jest w nadmiarze lub niedoborze, zaburza harmonię. RVB HB THAY oferuje metodę pracy z ciałem według 5 elementów z pięcioma zabiegami, które wyrównują nadmiar bądź niedobór w poszczególnym elemencie w organizmie. Ogień spala nagromadzone toksyny, woda oczyszcza, drenuje, pozwala je usuwać. Ziemia przywraca zwartości i jędrność naszemu ciału, powietrze z kolei uelastycznia i dotlenia skórę. Ostatnim z elementów jest eter, który odpręża, tworzy przestrzeń w napiętych mięśniach, przez co uwalnia nas od stresu.

Położenie NN w zacisznej polanie, otoczonej lasami parku narodowego oraz wystrój wnętrz, konstrukcja w drewnie, połączona z naturalnymi materiałami takimi jak kamień i szkło pozwala na naturalne wyciszenie organizmu. W ramach pobytu można korzystać z gabinetów kosmetycznych, gabinetów masażu, gabinetów światła i muzykoterapii, saun (sucha, parowa, na podczerwień), sali jogi, siłowni, pokoju relaksacyjnego oraz basenu.

UWAGA! Na hasło “Focus.pl” otrzymasz na pobyt w No Name Luxury Hotel & SPA 20 proc. zniżkę. Wejdź na stronę – www.nonameluxuryhotelspa.com