Zostań liderką własnego życia!

Dołącz do Szkoły Liderek i przygotuj się do otwarcia własnego biznesu z polskimi bizneswomen!

Jeśli od dawna myślisz o tym, żeby otworzyć własny biznes, ale dotąd niewiele w tym kierunku zrobiłaś…

Jeśli czujesz, że własna firma to coś idealnego dla Ciebie, ale nie wiesz jak ruszyć…

Jeśli brakuje Ci wiary w to, że możesz osiągnąć sukces i chcesz nareszcie się odważyć zrobić pierwszy krok..

Koniec czekania, czas działania! Już 23 października rusza V edycja Szkoły Liderek, unikalnego studium przedsiębiorczości dla kobiet pod hasłem “Liderka własnego życia: Od Pomysłu do Biznesu”!

Dołącz do Szkoły Liderek i przygotuj się do otwarcia własnego biznesu z polskimi bizneswomen! W V edycji Szkoły Liderek będziesz mogła skorzystać z wiedzy, doświadczenia biznesowego i mentorskiego wsparcia m. in.:

  • Celestyny D. Osiak – coach kobiet przedsiębiorczych z ponad 17-letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnej firmy, szkoły językowej, która z sukcesem prowadziła usługi językowe dla międzynarodowych korporacji. Obecnie właścicielka firmy szkoleniowej,  która oferuje programy indywidualne jak i grupowe dla kobiet przedsiębiorczych. 
  • Katarzyny Dziubałki –  adeptka II edycji Szkoły Liderek, organizatorka dużych konferencji dla kobiet oraz biznes mixerów dla przedsiębiorców, redaktor naczelna magazynu internetowego dla kobiet przedsiębiorczych liderka.pl.
  • Patrycji Załug – bizneswoman, właścicielki Instytutu Przemiany i współwłaścicielki Akademii Kobiet Sukcesu, obecnie społeczności ponad 10 tysięcy kobiet. Po 10 latach pracy w korporacji, własny biznes zbudowała bez budżetu, polegając na swojej wiedzy, umiejętnościach i pewności siebie. Z jej autorskich warsztatów “Codziennie PEWNA SIEBIE” skorzystało już ponad 1000 kobiet! Współzałożycielka Szkoły Liderek.

MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ, MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!

Już tylko 2 miejsca czekają na najbardziej zmotywowane kobiety, które czują się gotowe, aby wziąć życie we własne ręce i z pomocą praktyków biznesu przygotować i przetestować na rynku swój własny pomysł na biznes. Aplikuj do Szkoły Liderek i zostań liderką własnego życia! Dowiedz się więcej: http://www.kobietyisukces.pl/szkola-liderek

Magazyn Coaching jest Patronem Medialnym Szkoły Liderek.