- Chcesz nawiązać lepszy kontakt z samą sobą, zajrzeć w głąb własnej duszy i uważnie przyjrzeć się temu, czego potrzebujesz do pełni szczęścia i spełnienia?  

- Masz ochotę zatrzymać się w biegu i dać sobie czas, by dotrzeć do źródeł swojej kobiecej mocy, energii życiowej, do podświadomych pragnień i głęboko skrywanych emocji? 

- A może po prostu ciekawią Cię niezwykłe dla naszej kultury narzędzia rozwoju osobistego lub uwielbiasz radosne towarzystwo kobiet pełnych otwartości i życzliwości? 

Jeśli tak, to koniecznie weź udział w Festiwalu Babskie Lato – Balsam dla Duszy. Tegoroczny festiwal to 14 najlepszych, sprawdzonych  trenerów, 14 unikalnych, pełnych energii spotkań w kobiecym gronie - druga połowa lata zapowiada się bardzo inspirująco!

Festiwal zainaugurujemy specjalną konferencją „Balsam dla duszy - czyli jak żyć w zgodzie z sobą, w poczuciu szczęścia, harmonii i spełnienia” - 11 sierpnia, w godzinach 14-18 – udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy!  

Konferencja i wszystkie warsztaty koncentrują się wokół idei, że człowiek aby być szczęśliwy i spełniony, potrzebuje równowagi 4 sfer: ciała, umysłu, ducha i emocji. Jeśli któraś ze sfer jest zaniedbana, ma to ogromny wpływ na jakość naszego życia. 

Biorąc udział w warsztatach zrozumiesz, jakie są powiązania między sferami ciała, umysłu, ducha i emocji i będziesz mieć możliwość skontaktować się każdą z tych sfer. Dzięki temu dowiesz się, czego potrzebujesz najbardziej do życia w zgodzie z sobą, w poczuciu szczęścia, harmonii i spełnienia.

Warsztaty można podzielić na 3 grupy:

1. Warsztaty pozwalające nawiązać lepszy kontakt z sobą - zajrzeć w głąb własnej duszy, dotrzeć do podświadomych pragnień i głęboko skrywanych emocji, uważnie przyjrzeć się temu, czego potrzebujemy do pełni szczęścia i spełnienia 

16.08 - Wyraź siebie i zrozum innych - czyli o języku serca i porozumieniu opartym na empatii

20.08 - Odkryj swój życiowy cel

22.08 - Radykalne Wybaczanie w Kręgu (według metody Colina Tippinga)

25.08 - Po jasnej stronie życia

09.09 - Jak wzmocnić swój potencjał za pomocą BaZi

2. Warsztaty wzmacniające kontakt z ciałem i umiejętność uważnej obserwacji sygnałów, które ciało nam wysyła, wiedza, jak uwalniać negatywne emocje zapisane w ciele, jak docierać do źródeł energii życiowej i stale utrzymywać jej wysoki poziom

17.08 - Jesteś swoim ciałem - poznaj jego język

31.08 - Uwolnij Oddech

05.09 - Sztuka uważności

06.09 - Czakry podróż w głąb siebie

12.09 - Huna tanecznie

3. Warsztaty umożliwiające głębsze doświadczanie własnej kobiecości - dotarcie do źródeł swojej kobiecej mocy i piękna, a także rozwój kobiecej siły i zmysłowości, umiejętność pełengo wyrażania siebie i kontaktu z kobiecą intuicją

24.08 - Kobieca intuicja i przepływ energetyczny w relacjach
04.09 - Kobieca Moc i Piękno

08.09 - * BOGINI ŻYCIA * PROMIENNOŚĆ CIAŁA * CZYSTOŚĆ UMYSŁU * ŚWIADOMOŚĆ MOCY I OBFITOŚCI

Dołącz do kobiet czerpiących z życia (i z lata) pełnymi garściami! Zafunduj sobie najlepszy możliwy Balsam dla Duszy!

Szczegółowy program i zapisy na www.kobietyisukces.pl/babskie-lat.