Coaching Espresso: Jak będą wyglądały firmy przyszłości [WIDEO]

W nowym odcinku „Coachingu Espresso” Sylwia Monostori – redaktorka magazynu „Coaching” i Marcin Capiga – coach i trener z TRAINING TREE rozmawiają o tym, jak będą wyglądały firmy przyszłości. Jakie trendy panują na świecie i w Polsce, i na co warto się przygotować będąc menedżerem i pracownikiem?

Korporacyjny świat, jaki znamy, ewoluuje. I choć zmiany wydają się powolne i nie wszystkie firmy włączają się w ten proces, to i tak transformacja ma miejsce. Czy przyszłość należy do turkusowych organizacji nastawionych na zrównoważony rozwój, holokrację, transparentność, dbałość o ekologię i społeczną odpowiedzialność? O tym przeczytacie w temacie numeru najnowszego wydania magazynu „Coaching”.


A w najnowszym odcinku „Coaching Espresso”, naszego cyklu wideo i podcastów, redaktorka Sylwia Monostori i trener Marcin Capiga zastanawiają się, w którym kierunku będą się rozwijały nowoczesne firmy.

Jakie warto wykształcić w sobie kompetencje, których rynek potrzebuje już teraz i będzie potrzebował również w przyszłości? Jak pokolenie Milenialsów i Pokolenie Z, czyli tzw. postmilenialsów wpływa na rynek pracy i co – oprócz pieniędzy – angażuje nas jako pracowników? Coraz więcej z nas chce się realizować nie tylko po pracy, ale także w niej i robić coś, co ma sens dla społeczeństwa, czy patrząc szerzej: dla planety Ziemi.

Cała rozmowa do obejrzenia poniżej, a tu znajdziecie wszystkie odcinki „Coachingu Espresso”.