„Pełna Moc Możliwości’’ już 19 czerwca w Warszawie!

Seminarium „Pełna Moc Możliwości’’ Jacka Walkiewicza odbędzie się 19 czerwca w Warszawie.

„Pełna Moc Możliwości’’ to seminarium, które cieszy się coraz większą popularnością już od 4 edycji. Wszystko zaczęło się od przemówienia Jacka Walkiewicza na TEDxWSB, które w ekspresowym tempie obiegło internet – obejrzane przez ponad półtora miliona internautów i szeroko udostępniane w mediach społecznościowych. Tysiące informacji zwrotnych od zainspirowanych do zmian osób było czynnikiem do zorganizowania kolejnej edycji. Z roku na rok charyzmatyczna postać Jacka Walkiewicza przyciąga coraz więcej uczestników.

Docierając do coraz szerszej publiczności, ideą seminarium jest udowodnienie, że w każdym drzemie ukryty potencjał i wielkie pokłady możliwości. Ponadto zainspirowanie do zmian, podążania w stronę swoich marzeń oraz pokazanie, że miara sukcesu nie jest wcale tak oczywista, jak nam się wydaje.

W tym roku do grona prelegentów zostały zaproszone wyjątkowe osobowości, które podzielą się zarówno wiedzą merytoryczną, jak i własnymi doświadczeniami. Obok Jacka Walkiewicza, który jest jednym z najbardziej znanych motywujących trenerów w Polsce, na scenie wystąpią: profesor Jerzy Bralczyk, Tomasz Kammel, Łukasz Krasoń, Kamila Rowińska oraz Rafał Żak, którzy pokażą wszystkie oblicza mocy i możliwości.

Profesor Jerzy Bralczyk, mistrz finezji językowej o charakterystycznym poczuciu humoru ukażę moc słów, natomiast na temat „Pełnej mocy komunikacji” swoje wskazówki udzieli jedna z najbardziej znanych postaci polskich mediów – Tomasz Kammel.

Dla wszystkich szukających motywacji do działania, swoje wystąpienie przygotował Łukasz Krasoń – 27 latek o mądrości, która znacznie przewyższa jego wiek biometryczny. Od 4 roku życia choruje na postępującą dystrofię mięśniową i chociaż większość życia spędził na wózku inwalidzkim, sam przewrotnie mówi, że stawia ludzi na nogi. Jego przemówienie nt. „Pełnej mocy działania” zmotywuje do proaktywnej postawy i udowodni, że pomimo przeciwności losu każdy z nas posiada moc kreowania rzeczywistości.

Kamila Rowińska, trenerka oraz autorka kilku książek o tematyce coachingowej i biznesowej podzieli się swoim przepisem na sukces, który nie zawsze jest mierzalny w cyfrach. Sama jako osoba zarządzająca dużym koncernem kosmetycznym postanowiła zmienić ścieżkę swojego życia, zajęła się coachingiem, a jej sukces to dziesiątki zmotywowanych osób, które dzięki jej wsparciu odnalazły motywację do realizowania swoich celów.

 Wykład na temat „Pełnej mocy myślenia’’ poprowadzi Rafał Żak, który jako trener oraz coach od 12 lat rozwija i budzi potencjał menadżerów najwyższego szczebla. Podczas seminarium podzieli się swoją wiedzą merytoryczną z zakresu motywowania i rozwoju osobistego.

PROGRAM WYDARZENIA: 

  • 07.30 – 09.00 Networking, rejestracja
  • 09.15 – 10.00 Tomasz KAMMEL – “Pełna MOC komunikacji”
  • 10.30 – 11.30 prof. Jerzy BRALCZYK – “MOC słów”
  • 11.30 – 12.00 Przerwa kawowa, networking
  • 12.00 – 12.30 Rafał ŻAK – “Pełna MOC myślenia”
  • 12.30 – 13.00 Łukasz KRASOŃ – “Pełna MOC działania”
  • 13.00 – 13.30 Kamila Rowińska – “Pełna MOC sukcesu”
  • 13.30 -15.00 Przerwa na lunch, networking
  • 15.00 – 17.30 Jacek WALKIEWICZ – “Pełna MOC możliwości”

19 czerwca, Hotel Gromada w Warszawie

Więcej informacji na temat seminarium: http://www.pelnamocmozliwosci.pl

Bilety na seminarium dostępne on-line: http://pelnamocmozliowsciiv.evenea.pl