Zmagasz się z silnym stresem w pracy? Zadaj pytanie specjaliście

Z myślą o pracownikach, którzy zmagają się z presją i nierealistycznymi wymaganiami prowadzimy akcję społeczną Strefa zagrożenia. Już w najbliższy piątek 9.06. naszym gościem będzie psychiatra dr Sławomir Murawiec, który odpowie na pytania czytelników.

Jak pracować, by nie zwariować

Stany napięcia, przygnębienia, zaburzenia snu, drażliwość i lęki – to tylko niektóre z zaburzeń na jakie skarżą się pracownicy, a zaświadczenia lekarskie wydane z powodu reakcji na ciężki stres to nie fanaberia, a konieczność.

Czy znajdujesz się wśród osób, które w niedzielę wieczorem na samą myśl o powrocie do pracy chcą zniknąć pod ziemią? Wieczorem przed zaśnięciem uspokajasz pędzący w głowie pociąg niezałatwionych spraw? Zastanawiasz się co z tym zrobić? Jak reagować, gdy pracodawca wymaga nierealnego?

Wywiad LIVE

Już w najbliższy piątek ok. godziny 11. zapraszamy do obejrzenia wywiadu LIVE na fanpage’u Magazynu Coaching. Naszym gościem będzie dr Sławomir Murawiec, psychiatra z 25-letnim doświadczeniem.

Wizyta dra Murawca stanowi część akcji społecznej Strefa zagrożenia. Chcemy nagłośnić negatywne zjawiska, które kłócą się z ideą rozwoju zawodowego. Pragniemy zwrócić uwagę, jak ważna w każdej firmie jest kultura organizacji oraz zdrowe relacje.

Zapytaj specjalistę

W czasie spotkania porozmawiamy o tym, na jakie sygnały być szczególnie wyczulonym, jakich zjawisk w miejscu pracy nie bagatelizować. Odpowiemy na wasze pytania, które możecie przesyłać na [email protected] (w tytule wiadomości prosimy wpisać „Strefa zagrożenia”). Zapewniamy anonimowość.

Partnerami naszej akcji są: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychiatrycznym. 

Wszystkie materiały związane z akcją znajdziecie w naszej zakładce Strefa zagrożenia.